Dnia 14 grudnia 2018r. odbył się etap szkolny Konkursu Wiedzy o Prawie Pracy i Bhp „Poznaj swoje prawa w pracy” organizowanego we współpracy z Państwową Inspekcją Pracy, a przygotowany w naszej szkole przez pana Artura Piecucha. Udział w konkursie wzięło 13 uczniów naszej szkoły: Wiktoria Hudela – 2 ALO, Weronika Jaśkowska – 2 ALO, Adrianna Nowak – 2 ALO, Zuzanna Kurasińska – 1 ALO, Dominika Kapuścińska – 1 ALO, Karolina Lesiczka – 1 ALO, Gabriela Gancarz – 1 ALO, Julia Marciniec – 1 ALO, Dawid Bolka – 1 ALO, Patrycja Koziarz – 1 ALO, Artur Koziarz – 1 ALO, Aleksandra Chamot – 1 ALO, Aleksandra Zybura – 1 ALO.

Uczniowie wykazali się bardzo dobrą znajomością prawa pracy jak również przepisami bhp obowiązującymi w zakładach pracy. Trzy pierwsze miejsca w konkursie zajęli:

1. Wiktoria Hudela
  2. Dawid Bolka
  3. Karolina Lesiczka

Dwie osoby z najlepszymi wynikami tj.: Wiktoria Hudela i Dawid Bolka będą reprezentowały naszą szkołę w etapie regionalnym w Rzeszowie. Zwycięzcom GRATULUJEMY!

Artur Piecuch