19 grudnia 2018 r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbyła się uroczystość wręczenia Stypendium Prezesa Rady Ministrów uczniom z województwa podkarpackiego, którzy mają szczególne osiągnięcia edukacyjne. Wśród laureatów znalazły się dwie uczennice naszej szkoły.

Są to Klaudia Gumieniak z klasy IV B T oraz Klaudia Słonina z klasy III A LO. Wręczenia tej nagrody dokonała wojewoda podkarpacki Ewa Leniart oraz podkarpacki kurator oświaty Małgorzata Rauch. Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznawane jest uczniom, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem i najwyższą w szkole średnią ocen lub wykazują szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki. Serdecznie gratulujemy dziewczętom tak wspaniałego sukcesu i wielkiego wyróżnienia. Życzymy także dalszego podążania ścieżką wiedzy i realizowania swoich marzeń w przyszłości.