Dnia 20.12.2018r. w naszej szkole został przeprowadzony etap szkolny Konkursu Bożonarodzeniowego, w którym uczestniczyli zainteresowani uczniowie tradycją i kulturą tego święta.

Celem konkursu było propagowanie wiedzy związanej z tematyką świat Bożego Narodzenia, a także kultywowanie zanikających tradycji obrzędowych charakterystycznych dla tego regionu.

Wśród uczniów, którzy wykazali się bardzo dużą wiedzą przy rozwiązywaniu testów i zadań najlepsze wyniki zdobyli:

I miejsce- Adrian Bolka IV BT

I miejsce- Natalia Bembenek IV BT

III miejsce Klaudia Sałek IV BT

Serdecznie gratuluję zwycięzcom konkursu i podziwiam wysoki poziom wiedzy z tradycji Świąt Bożego Narodzenia wszystkich uczestników konkursu, składając im świąteczne życzenia.

Renata Kotula