Nauczyciele języka angielskiego uprzejmie zawiadamiają, że w ramach Dni Języka Angielskiego organizowanych przez Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara w Kolbuszowej dnia 06 marca 2019 r. (środa) o godz. 1100 w Liceum Ogólnokształcącym w Kolbuszowej odbędzie się XV Edycja Konkursu „Mistrz Języka Angielskiego” dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych.

Wszystkich zainteresowanych uczniów prosimy o zgłaszanie chęci wzięcia udziału u nauczyciela j. angielskiego w nieprzekraczalnym terminie do 7 II 2019 r. W przypadku dużej liczby zainteresowanych odbędzie się etap szkolny konkursu, którego termin zostanie podany po feriach.
Konkurs będzie miał formę testu zawierającego zadania na rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstu czytanego, znajomość gramatyki i słownictwa na poziomie egzaminu FC.